بازگشایی نماد << آرین >> بانک مجازی آرین

بانک الکترونیکی آرین با سرمایه 70 میلیارد تومانی به عنوان اولین بانک الکترونیک کشور در 5 دی سال 89 از طریق فرابورس اقدام به پذیره نویسی کرد ولی به دلیل عدم اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی نماد معاملاتی آن از 11 آبان سال 90 در فرابورس بسته شد و سهامداران آن بلاتکلیف شدند.

روابط عمومی بانک الکترونیکی آرین (لغو مجوز شده) در جلسه مجمع 92.7.28 این شرکت که با اکثریت آراء نام شرکت را از شرکت بانک الکترونیکی آرین به شرکت توسعه اقتصادی آرین (سهامی عام) تغییر داد و موضوع فعالیت آن نیز از عملیات بانکی به فعالیت اداری، خدماتی، مدیریتی، تجاری، بازاریابی، بازرگانی داخلی و خارجی، سرمایه گذاری در تأسیس شرکت های تجاری و غیر تجاری واردات و صادرات انواع کالاهای مجاز بازرگانی در زمینه های مختلف، معاملات بورسی و هر نوع فعالیت مجاز و مرتبط با موضوع شرکت تعییر یافت.


پیگیری ها  از امور سهام شرکت توسعه اقتصادی آرین در مورد زمان بازگشایی نماد شرکت، صحبت هایی در مورد ابهام شرکت فرابورس درباره پذیرش این شرکت در یکی از گروه های بازرگانی و یا سرمایه گذاری با توجه به موضوع فعالیت شرکت عنوان گردیده است که همچنان در حال بررسی توسط شرکت فرابورس می باشد.


همچنین یک مقام آگاه در این شرکت با اشاره به توقف طولانی مدت نماد این شرکت اظهار امیدواری کرد این نماد طی ماه جاری مجدداً به بازار فرابورس باز گردد که البته این امر منوط به رفع ابهام شرکت فرابورس در خصوص موضوع فعالیت شرکت می باشد.

/ 1 نظر / 88 بازدید
حسن اسدی

امیدوارم که در روز بازگشایی سهم در قیمت مناسبی باز شه تا جبران گذشتشو بکنه لطفا در صورتی که قیمت پایینی باز شد فروشنده این سهم نباشید تا سهمتون رو مفت از چنگتون در نیارن تا چند ماه دیگه بتونن با یسری شایعات و عوامفریبی با چندین برابر قیمت دوباره به شما بفروشن از سهامتون دفاع کنید دروز باز گشایی سهم ...... متشکرم [خداحافظ]